Działanie

Dermaheal

Ludzka skóra to żywy organizm podlegający ciągłym procesom i przemianom. To w niej tkwi sekret gęstych, lśniących włosów i alabastrowej cery. Za jej dobrą kondycję i zdrowie odpowiada szereg naturalnie występujących, aktywnych czynników obecnych w naszym ciele. Niestety z upływem czasu, a także w wyniku innych okoliczności, efektywność ich działania spada.

Zastosowanie

Aby temu zapobiec, nadać skórze zupełnie nową jakość i przywrócić jej młodzieńczy wygląd, Laboratoria Caregen opracowały zaawansowaną biotechnologicznie linię preparatów Dermaheal o intensywnym działaniu, które stymulują i aktywizują naturalne procesy odnowy skóry i odbudowy struktury włosa. Każdy z produktów linii Dermaheal to unikalnie dobrana kompozycja Minerałów, Witamin, Aminokwasów, Kwasu Hialuronowego i Peptydów Biomimetycznych – innowacyjnego odkrycia w dziedzinie dermokosmetologii, stanowiąc tym samym skuteczną kurację dobraną do indywidualnych potrzeb.

Dermaheal to kompleksowa odpowiedź na problemy związane ze starzeniem się skóry, występowaniem przebarwień, wypadaniem włosów i nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. W ofercie preparatów Dermaheal znajdują się produkty dedykowane do profesjonalnych leczniczych zabiegów mezoterapii, jak i zaawansowane dermokosmetyki do codziennej, domowej pielęgnacji.

Dermaheal - produkty

Przeciwwskazania:

  • Ciąża
  • Schorzenia wątroby i dróg żółciowych
  • Choroby immunologiczne
  • Infekcje

Dermaheal HL

to preparat do mezoterapii igłowej zapobiegający wypadaniu włosów, przeciwdziała łysieniu zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Preparat wybitnie poprawia odżywienie cebulek włosowych oraz ich ukrwienie. Zmniejsza wypadanie włosów i wspomaga ich odrost. Powoduje wzmocnienie i poprawę wyglądu słabych i zniszczonych włosów. Zapobiega problemom skóry głowy i zwiększa gęstość i grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy. Preparat zawiera 56 składników, są to witaminy, aminokwasy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe oraz peptydy biomimetyczne. Zabiegi wykonuje się co miesiąc. Włosy należy umyć rano w dniu wizyty. Czas trwania zabiegu- ok 20 min.

Zdjęcia przed i po zabiegu


Dermaheal - przed i po zabiegu Dermaheal - przed i po zabiegu Dermaheal - przed i po zabiegu