Działanie

Dermaheal

Ludzka skóra to żywy organizm podlegający ciągłym procesom i przemianom. To w niej tkwi sekret gęstych, lśniących włosów i alabastrowej cery. Za jej dobrą kondycję i zdrowie odpowiada szereg naturalnie występujących, aktywnych czynników obecnych w naszym ciele. Niestety z upływem czasu, a także w wyniku innych okoliczności, efektywność ich działania spada.

Zastosowanie

Aby temu zapobiec, nadać skórze zupełnie nową jakość i przywrócić jej młodzieńczy wygląd, Laboratoria Caregen opracowały zaawansowaną biotechnologicznie linię preparatów Dermaheal o intensywnym działaniu, które stymulują i aktywizują naturalne procesy odnowy skóry i odbudowy struktury włosa. Każdy z produktów linii Dermaheal to unikalnie dobrana kompozycja Minerałów, Witamin, Aminokwasów, Kwasu Hialuronowego i Peptydów Biomimetycznych – innowacyjnego odkrycia w dziedzinie dermokosmetologii, stanowiąc tym samym skuteczną kurację dobraną do indywidualnych potrzeb.

Dermaheal to kompleksowa odpowiedź na problemy związane ze starzeniem się skóry, występowaniem przebarwień, wypadaniem włosów i nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. W ofercie preparatów Dermaheal znajdują się produkty dedykowane do profesjonalnych leczniczych zabiegów mezoterapii, jak i zaawansowane dermokosmetyki do codziennej, domowej pielęgnacji.

Dermaheal - produkty

Przeciwwskazania:

  • Ciąża
  • Schorzenia wątroby i dróg żółciowych
  • Choroby immunologiczne
  • Infekcje

Dermaheal HSR

to preparat do mezoterapii igłowej o działaniu odmładzającym, regenerującym i poprawiającym nawilżenie skóry. Zawiera czysty kwas hialuronowy, peptydy biomimetyczne, witaminy, aminokwasy.Przeznaczony jest dla kobiet po 35-tym, 40-tym roku życia. Jego zadaniem jest rewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu. Ma działanie odmładzające, zapobiega starzeniu się skóry, nawilża ją i odżywia. Rewitalizuje suchą i nieodżywioną skórę, poprzez zwiększenie proliferacji komórek. Kompleks Peptydów Biomimetycznych odmładza postarzałą skórę zmniejszając zmarszczki poprzez stymulację produkcji kolagenu. Zwiększa elastyczność skóry i powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zwęża pory. Efekty pojawiają się już po drugim zabiegu. Twarz jest wypoczęta, a skóra staje się promienna. Zabiegi wykonuje się co 4 tygodnie. Podstawowa seria to 3-4 zabiegi.

Zdjęcia przed i po zabiegu