Hydropeeling

HydraFacial - innowacyjna technologia w kosmetologii aparatowej, pozwalająca wykonać głębokie oczyszczenie skóry z jednoczesnym jej intensywnym nawilżeniem oraz odmłodzeniem

Zalety

 • Wyraźnie widoczny efekt
 • Czas zabiegu 30minut
 • Bezbolesność oraz kompfort
 • Brak okresu rekonwalescencji
 • Odpowiednia dla każdego typu skóry
 • Brak ograniczeń wiekowych
 • Odnowa po zabiegach radykalnych
 • Szerokie spektrum rozwiązania problemów estetycznych

Nowoczesna forma złuszczania polegająca na jednoczesnym złuszczaniu skóry i wtłaczaniu substancji aktywnej odpowiednio dobranej do rodzaju skóry. Mamy więc 2 zabiegi w 1, tj. złuszczanie i nawilżanie.

Zabieg kończymy maską algową. Pacjent bezpośrednio po zabiegu może kontynuować aktywny tryb życia (brak efektu złuszczania, pieczenia i zaczerwienienia).

GlySal

GlySal to peeling chemiczny, który został połączony z mechaniczną eksfoliacją. Pozwala uzyskać niesamowicie zadowalający efekt, bez skutków ubocznych charakterystycznych dla klasycznych zabiegów wykonywanych oddzielnie.

Hydropeeling

Funkcjonalność

Nowoczesne rozwiązanie technologiczne umożliwia połączenie w jednym zabiegu dwóch procedur: mechanicznego złuszczania i peelingu chemicznego. Pozwala to na osiągnięcie niespotykanego dotychczas efektu. Mieszankę kwasów GlySal w łatwy sposób umieszcza się w eleganckim, lekkim dozowniku. W rezultacie uzyskujemy w bardzo krótkim czasie niespotykany dotąd synergiczny efekt łączący działanie peelingu chemicznego i złuszczania mechanicznego. Zapewniony jest przy tym pełen komfort dla pacjenta bez typowych efektów ubocznych.

Działanie

 • zminimalizowanie efektów ubocznych typowych dla dermabrazji i peelingu chemicznego wykonywanych oddzielnie (zaczerwienienie, swędzenie, zwiększona wrażliwość, przesuszenie itp.)
 • dwa zabiegi w jednym: złuszczanie i peeling chemiczny, gwarancja lepszego rezultatu
 • zmiękczanie sebum i zanieczyszczeń
 • zmiękczanie i usuwanie martwego naskórka podczas peelingu
 • szybko widoczny efekt odmłodzenia skóry
 • możliwość zastosowania do każdego typu skóry
 • natychmiastowe działanie łagodzące

DermaBuilder™ - Odmładzający kompleks peptydowy

Efekt wygładzenia zmarszczek podobny do toksyny botulinowej.

aciągnięcie skóry poprzez długotrwałą nadbudowę kolagenu.

Jednym z głównych celów badań kosmetycznych jest możliwość zachowania zdrowej skóry. Jednakże tradycyjne podejścia do problemu starzenia się skóry są dziś niekompletne bez uwzględnienia zmian zachodzących w obrębie połączenia skórno-naskórkowego (DEJ, warstwa podstawna) oraz oceny zmian zachodzących w kluczowych białkach znajdujących się w tym obszarze. Funkcjonalność połączenia skórno-naskórkowego, która zapewnia integralność strukturalną i funkcjonalną skóry zaczyna ulegać zmianie około 30 roku życia. Ten proces idzie w parze, a nawet ulega przyspieszeniu pod wpływem czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie UV, a towarzyszy mu osłabienie zwartości skóry, jej elastyczności oraz utrata jędrności.

Badania mechanizmu biochemicznego, który wpływa na działanie przeciwzmarszczkowe doprowadziły do powstania rewolucyjnej cząsteczki - heksapeptydu argireline®, która podbiła świat kosmetologii. Badania nad sposobami postępowania ze tego typu zmarszczkami , są cały czas aktualizowane i doprowadziły do stworzenia 3-oktapeptydu. Ten peptyd jest nowym analogiem N-końcowego odcinka 3-oktapeptydu, który współzawodniczy z białkiem natywnym o miejsce w kompleksie SNARE i jest niezbędny do skurczu mięśni.

Powstanie kompleksu 5-palmitoilodwupeptydu daje niespotykane dotychczas możliwości interakcji z najistotniejszymi strukturami białkowymi połączenia skórno-naskórkowego (DEJ): lamininą V, kolagenem typu IV, VII i XVII oraz integryną.

Hydropeeling Dermabuilder Hydropeeling Dermabuilder zastosowanie

Dane naukowe

Hydropeeling schemat

DermaBuilder™ znacznie stymuluje lamininę V, kolagen typu IV, VII i XVII oraz integrynę. Właśnie dzięki tak bogatemu spektrum działania można zagwarantować osiągnięcie najwyższej korzyści dla struktury skóry. Poprzez zwiększenie aktywności tych białek cała struktura DEJ ulega poprawie. W efekcie prowadzi to do widocznych korzyści kosmetycznych.

Skuteczność in vivo

Produkt został przetestowany na poziomie 1% w badaniu klinicznym przeprowadzonym z udziałem 30 kobiet. W zależności od protokołu pomiary wykonywane były 56 albo 84 dnia.

Zdjęcie czterdziestopięcioletniej kobiety, która poddała się dobrowolnie zabiegowi po 56 dniach leczenia 1% kompleksem 5-palmitoilodwupeptydu.

Hydropeeling schemat

Obraz naskórka po 84 dniach leczenia (wycinki) z elektronowego mikroskopu skaningowego pochodzący od sześćdziesięciodwuletniej osoby, która poddała się dobrowolnie zabiegowi 1% kompleksem 5-palmitoilodwupeptydu.

Podsumowanie badania klinicznego

 • Wzrost napięcia skóry o 32%.
 • Wzrost anizotropii skóry do 62%.
 • Wzrost spójności komórek do 23%.
 • Obraz mikroskopowy z elektronowego mikroskopu skaningowego wskazuje na poprawę spójności i zwartości skóry.

Zdjęcia przed i po zabiegu

Hydropeeling - zdjęcia przed i po Hydropeeling - zdjęcia przed i po