Opatentowana metoda makijażu permanentnego brwi i kresek "TAFFY"

Makijażem określamy wszystkie czynności prowadzące do zmiany wyglądu twarzy lub ciała. Najczęstszym powodem takiego zabiegu jest chęć poprawienia, upiększenia określonej partii ciała, w szczególności twarzy. Do tych zabiegów stosuje się od tysięcy lat pigmenty barwiące, tzw. barwniki, o różnej trwałości, występujące w formie farb, pomad i maści. Dla efektów krótkotrwałych, tj. kilkugodzinnych stosuje się tzw. makijaż kolorowy, gdzie tzw. kosmetyki upiększające nakłada się na skórę, powierzchniowo. Jest to bardzo istotne, chcąc poznać różnicę między makijażem „kolorowym”, krótkotrwałym a makijażem permanentnym. Makijaż permanentny – inaczej stały, polega na wprowadzeniu kosmetyku., tj. barwnika, pod skórę. Makijaż trwały ma równie długą historię jak makijaż krótkotrwały. Obie metody upiększania stosowano równolegle, a wybór zależał za pewne od panującej mody, kultury, tradycji, dostępności metody i w końcu zasobności portfela… Makijaż powinien wyeksponować urodę , zamaskować pewne niedoskonałości, ale także w pewnym stopniu wyrazić naszą osobowość, i temu powinien służyć szczególnie makijaż permanentny, który utrzymuje się dłużej, w przedziale między 2-5 lat. Makijaż kolorowy jest doskonałym zabiegiem w celu zbliżenia wyglądu do aktualnie obowiązującego trendu, czyli kanonu piękna, który ulega częstym zmianom…

Metoda Taffy

zapewnia najbardziej naturalny wygląd brwi, jest niezrównanie łagodną do wykonania kresek na powiekach i jest bezsprzecznie najmniej awaryjnym urządzeniem dostępnym na rynku. Jest to tak zwana "ręczna metoda" (nie elektryczna i nie maszynowa) wykonywania makijażu permanentnego.

Nasze brwi nie wyglądają jak upiorne plamy!

Metoda piorkowa - przed po

Zastosowanie

  • Zastosowanie metody piórkowej pozwala na: rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, wykonanie kreski na powiekach (uzyskany pojedynczy włos brwi tą metodą jest jak naturalny, bardzo cienki i trwały)
  • Metoda tak doskonała, że trudno odróżnić czy jest to makijaż czy naturalne brwi
  • Jedyna w swoim rodzaju swoista, opatentowana, chroniona prawem autorskim technologia z zastosowaniem igieł łączonych w płaskie grupy gwarantująca: 100% sterylności, minimum bólu i opuchlizny, pełną kontrolę zabiegową, bezawaryjność metody, brak części mechanicznych, niewiele lub brak potrzeby korekty, krótki czas gojenia.


Matoda piorkowa - przed po Metoda piorkowa - przed poOpetentowana metoda makijażu permanentnego ust, brwi i kresek "ODED"

Zastosowanie nowej metody to:

  • Uzyskanie częstotliwości nakłuć od 340 do 420 uderzeń na sekundę
  • Skrócenie czasu zabiegu o ponad 60%
  • Zwiększenie pigmentacji w jednostce czasu o 300%
  • Zmniejszenie bólu, opuchlizny i podrażnienia


Metoda piorkowa - przed po