Wolumetria twarzy - jest to nowy sposób przywrócenia twarzy młodzieńczego wyglądu, alternatywa dla drogich i inwazyjnych metod stosowanych w chirurgii plastycznej.

Wolumetria twarzy

TEOSYAL

Teosyal, Teoxane Laboratories zaprojektował i stworzył ekskluzywna, całkowicie nowa gamę produktów anti-ageing, które umożliwiają skuteczne wypełnienie zmarszczek, poprawę konturu twarzy czy korektę ust. Teoxane Laboratories działa od 2003 roku w Genewie, a produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 40 krajach na całym świecie.

Teosyal jest najlepszym wypełniaczem z kwasów hialuronowych i jako przezroczysty, apirogenny, sterylny, usieciowany żel jest pochodzenia niezwierzęcego, bardzo kompatybilny biologicznie, daje natychmiastowe i długotrwale pozytywne efekty kuracji, bez potrzeby wstępnego testowania.

Działanie

TEOSYAL Ultimate, jest implantem najnowszej generacji na bazie kwasu hialuronowego, opracowanym i produkowanym przez Laboratoires TEOXANE, oraz przeznaczonym specjalnie do leczenia dużych ubytków objętości tkanki.

W praktyce oznacza to ograniczenie do minimum potencjalnej reakcji alergicznej u pacjentów, takiej jak: obrzęk czy zaczerwienienie, które nierzadko występują w tego typu zabiegach. To w połączeniu z dużą skutecznoscią zadecydowało ostatecznie o sukcesie rynkowym gamy produktów Teosyal.

Zastosowanie

  • Podnoszenie opadających łuków brwiowych
  • Modelowanie i powiększanie UST
  • Likwidacja zmarszczek wokół ust
  • Wypełnienie tzw. zmarszczek lwich oraz bruzd nosowo -
  • Tworzenie lub odtwarzanie wypełnienia twarzy
  • Odtwarzanie kształtów twarzy
  • Leczenie głębokich zmarszczek w grubej skórze
  • Usuwanie bruzd w skórze

Przebieg zabiegu

Volumetria twarzy Teosyal Ultimate

Najpierw dokładnie dezynfekujemy miejsce korekcji. Teosyal wstrzykujemy bezpośrednio w zmarszczki, w środkową warstwę skóry właściwej, metodą cienkich lini. Ilość wstrzykiwanego produktu zależy od głębokości zmarszczek . Iniekcja powinna być precyzyjnie wykonana przez przeszkolonego lekarza, ponieważ zbyt powierzchowna lub zbyt głęboka iniekcja może nie spełnić oczekiwanych rezultatów. Wstrzyknięty preparat należy delikatnie rozmasować w celu równomiernego rozłożenia. Teosyal doskonale wypełnia zmarszczki, ulega biologicznemu rozpadowi oraz powoli sie wchłania. Nie należy przekraczać 4 ml w ciągu jednej kuracji. Dla lepszego efektu kurację można powtarzać, aczkolwiek ilość kuracji dobierana jest indywidualnie w zależności od potrzeb skóry pacjentki.

Zdjęcia przed i po zabiegu

Volumetria - zdjęcia przed i po Volumetria - zdjęcia przed i po Volumetria - zdjęcia przed i po Volumetria - zdjęcia przed i po Volumetria - zdjęcia przed i po Volumetria - zdjęcia przed i po Volumetria - zdjęcia przed i po Volumetria - zdjęcia przed i po Volumetria - zdjęcia przed i po